• Eşya Depolamaya Yepyeni Bir Bakış; +1 Oda Hizmeti İle Tanışın!

  Kar mı yok? Kayaklarınızı depoluyoruz. Güneş mi yok? Merak etmeyin, yazlıklarınızı depoluyoruz. Hobi malzemelerinize yer bulmakta mı zorlanıyorsunuz? Bunları ve sürekli kullanmadığınız eşyalarınızı depolamanız için size +1 oda sunuyoruz.

  eşya depolama
 • +1 Oda Hizmeti’nin Ayrıcalıkları Neler?

  ✅ Eşyalarınızı 3 ayda 1 istediğiniz zaman ÜCRETSİZ olarak alındığı adrese getiriyoruz.

  ✅ Neyi nereye koydum dememek için, depolayacağınız eşyalarınızın fotoğraf ve videosunu çekerek hatırlamanıza yardımcı oluyoruz.

  ✅ Pratikdepo 2.el ile kurtulmak istediğiniz eşyalarınızı, PratikDepo 2.el web sayfamız üzerinden satışa çıkartmanıza yardımcı oluyoruz.

  eşya depolama

+1 Oda Hizmeti’nin Nasıl Çalıştığına Göz Atın

 • eşya depolama

  1 İhtiyaç duyduğunuz sayıda PratikDepo kapınıza kadar getirilir.

 • eşya depolama

  2 Eşyalarınız, PratikDepo'nuza düzenli ve paketlenmiş bir şekilde yerleştirilir.

 • eşya depolama

  3 Kapınızı önünde kilitlenen, PratikDepo'nuzun anahtarı size teslim edilir.

 • eşya depolama

  4 PratikDepo'nuz ana depomuza götürülür.

+1 oda Depolama Hizmeti Ücretlerimiz

+1 oda Depolama (Aylık) Nakliye
KÜÇÜK PratikDepo 190 TL + KDV 395 TL + KDV
ORTA PratikDepo 340 TL + KDV 535 TL + KDV
BÜYÜK PratikDepo 465 TL + KDV 745 TL + KDV

* 12 aya kadar depolama için geçerlidir.

Ayrıntılı bilgi almak için, 444 DEPO (3376) Çağrı merkezimiz veya info@pratikdepo.com e-posta adresimiz de sorularınızı bekleyen müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

+1 Oda Hizmeti Hakkında Basında Kim Ne Dedi?

 • "Kentsel dönüşüm sonrasında yenilenen binalardaki dairelerin genellikle daha küçük metrekarelere sahip olduğuna ve bunun eşya depolama hizmetine olan ihtiyacı devam ettirdiğine dikkat çeken Okan Artemiz PratikDepo olarak bu ihtiyaca karşılık “+1 Oda” hizmetini geliştirdiklerini söyledi."

  Capital Dergisi

 • "Kentsel dönüşüm sonrasında yenilenen binalardaki dairelerin genellikle daha küçük metrekarelere sahip olduğuna ve bunun eşya depolama hizmetine olan ihtiyacı devam ettirdiğine dikkat çeken Okan Artemiz sözlerini şöyle sürdürdü: “Evinizi kentsel dönüşüm amacıyla bir müteahhitlik firmasına verdiğinizde genellikle daha düşük metrekareye ya da daha az odaya sahip yeni bir eviniz oluyor. Dolayısıyla yeni evinize mevcut eşyalarınızın tamamını sığdıramıyorsunuz. Eşya depolama ihtiyacı bu noktada sürekli olarak kullanabilecek bir depolama ihtiyacına evriliyor.” dedi. Artemiz, PratikDepo olarak bu ihtiyaca karşılık “+1 Oda” hizmetini geliştirdiklerini sözlerine ekledi."

  Dünya Gazetesi

 • "Kentsel dönüşüm sonrasında yenilenen binalardaki dairelerin genellikle daha küçük metrekarelere sahip olduğuna ve bunun eşya depolama hizmetine olan ihtiyacı devam ettirdiğine değinen PratikDepo Genel Müdürü Okan Artemiz, PratikDepo olarak bu ihtiyaca karşılık ‘+1 Oda’ hizmetini geliştirdiklerini söyledi."

  Posta Gazetesi